co-je-to-paipo-cena-kolik-stojiPaipo je japonská alternativa cigarety. Neobsahuje nikotin, dehet ani jiné zdraví škodlivé látky. Neobsahuje nikotin ani není lék, řeší spíše psychické aspekty kouření (mám něco v ruce, mám něco v ústech). Využívá účinku aromatických olejů - jde tedy o formu aromaterapie. Paipo je partner v místech, kde je zakázáno kouřit nebo je kouření nevhodné. Psychiky může pomoci odvykajícím kuřákům, nepoškozuje pleť ani zuby.

Jak dlouho paipo vydrží

Paipo vydrží přibližně 8 hodin nepřetržitého používání.

 

Je možné ho používat tam kde je zakázáno kouření?

Můžete jej používat i na místech, kde je kouření zakázáno nebo v případech, kdy kouření není vhodné. V nemocnicích, čekárnách, dopravních prostředcích, v blízkosti dětí, během těhotenství atd.

 

Může pomoci při odvykání kouření?

Paipo může pomoci odvykajícím kuřákům, neboť reflektuje psychické aspekty kouření. Nejedná se ovšem o lék.

 

Může se používat společně s cigaretami?

Neobsahuje nikotin a proto může být bez problémů používáno i s přípravky k odvykání kouření. Současné používání s tabákovými výrobky je bezproblémové.

 

Zvyšování hmotnosti (tloustnutí) při kouření

Je vhodné i pro ty, kteří již přestali kouřit a mají problémy s přibývající tělesnou hmotností. Při odvykání kouření chybí pocit cigarety v ústech, a proto bývá nahrazována jídlem, žvýkačkami nebo bonbóny. Náhrada jídlem vede k zvýšenému příjmu kalorií. V případě žvýkaček a bonbónů dochází k nadměrné tvorbě slin, a tím zvyšování pocitu hladu. Paipo navozuje pocit cigarety v ústech, nezvyšuje tvorbu slin a navíc je bez kalorií. Současně stimuululuje rty, což je pozitivní (člověk má něco v ústech).Návod jak se paipo používá?

Vytáhněte zátku (1) a zasaďte ji do vrchu víčka (2). Sejměte víčko a vychutnejte si PAIPO vdechováním dle chuti. Po použití nasaďte zpět víčko i zátku. Pokud se při vdechování již nevytváří v ústech chuť nahraďte PAIPO za nové.

jak-se-paipo-pouziva-navod-postup

 

Paipo - obrázek, fotografie

paipo-obrazek-fotografie_copy


Kde se dá paipo koupit, sehnat a koli stojí

Cena jednoho paipa je údajně kolem 40 Kč (doporučujeme ověřit u prodejce).

Seznam prodejen