Život bez cigaret - poradna pro odvykání kouření Praha. V poradně pracuje personál, který absolvoval kurz České lékařské komory pro odvykání kouření.

Poradna pro Život bez cigaret Vám nabízí jedinečný koncept odvykání kouření, který pomáhá kuřákovi nejen překonat abstinenční příznaky, ale dlouhodobě snižuje pravděpodobnost selhání a návratu ke kouření.

Odvykání kouření už se bát nemusíte!

V poradně pracuje pouze odborný personál a odvykání probíhá v rámci zcela individuálních sezeních trvajících přibližně 1 hodinu. Standardně klient absolvuje 6 konzultací v průběhu šesti měsíců, samozřejmě je však možné program přizpůsobit na míru každému klientovi.

V rámci konzultací vám poradce nejen navrhne efektivní léčbu pro utlumení abstinenčních příznaků, ale poradí vám, jak zvládat obtížné situace, jak zvýšit vaši motivaci v odvykání a posílit pozitiva nekuřáctví, které vás čekají. V průběhu programu se naučíte, jak se již ke kouření nikdy nevracet. Na každé konzultaci vám bude určen biologický věk plic (ukazuje zatížení plic) a množství oxidu uhelnatého (ukazuje, zda kouříte nebo ne).

Konzultace jsou předem smluvené a očekávání další kontroly vás tak bude motivovat neporušit odvykání. Navíc vám konzultant poradny bude k dispozici po celou dobu odvykání na telefonu a e-mailu pro vaše dotazy nebo řešení nenadálých situací.

Odvykání probíhá v příjemných prostorách relaxačního centra a nemusíte se tak stresovat návštěvou lékařského prostředí nebo nemocnice, ale užijete příjemnou a pohodovou atmosféru poradny.

Konzultace nejsou hrazené pojišťovnou a klient si je hradí sám. Cena jedné konzultace je 500 Kč (tedy částka, kterou průměrný kuřák prokouří za jeden týden) a po odvyknutí kouření se tato částka kuřákovi velmi rychle nekolikanásobně vrátí.

Podrobné informace o poradně pro Život bez cigaret Praha naleznete na www.zivotbezcigaret.cz